Resultat frå terrengkarusell i Iveland

Resultatliste frå terrengkarusellen i Iveland 24.05.2022

Jenter 2016 og yngre

Eli Tobias Retterholdt IL Gry

Frøya Fernandes Bygland IL

Ester Lind Hammervold Bygland IL

Helene Tveit Otra IL

Mille Faremo Hoverak Bygland IL

Artikkelen held fram under annonsen.

Gutter 2016 og yngre

Filip Kalhovd Øvrebø IL 6

Loke Fernandes Bygland IL

Jaran Sjøvold-Fofonkad Otra IL

Tobias Mykjåland Iveland IL

Andreas Sagstuen IL Gry 32

Artikkelen held fram under annonsen.

Johannes Hodne Iveland IL

Viljar Åneland IL Gry

Storm Erik Hegreberg IL Gry

Dag Henrik Ose Otra IL

Markus Rasmussen Otra IL

Elian Svenning Aasland Otra IL

Artikkelen held fram under annonsen.

Lavrans Svaland Fidje IL Gry

Leon Haukom Otra IL 59

Jenter 2015

Tirild Moy Iveland IL

Gutter 2015

Even Andre Kalhovd Øvrebø IL

Henrik Fanslau Vinbjart IL

Thovald Omdal IL Gry

Oliver Luis Hodne Iveland IL

Theo Moy Iveland IL

Jakob Naper-Tallaksen Otra IL

Jenter 2014

Ariel Irslinger Otra IL

Gutter 2014

Filip Matheo Bakken Iveland IL

Kristen Mykjåland Iveland IL

Håkon Tveit Otra IL 46

Jon Emil Svaland Fidje IL Gry

Johannes Naper-Tallaksen Otra IL

Tian Haukom Otra IL

Jenter 2013

Anne Feed Lunden Otra IL

Kendrik Carmen Bygland IL

Eleah Sjøvold-Fofonkad Otra IL

Sarah Mykjåland Iveland IL

Solveig Omdal IL Gry

Helene Tobiassen Retterholdt IL Gry

Gutter 2013

Arian Moy Iveland IL

Sondre Gjermand Otra IL

Jenter 2012

Svea Sjøvold-Fofonkad Otra IL

Alle fullført

Gutter 2012

Noah Natanael Bakken Iveland IL fullført

Jenter 2011

(måltid uten plassering)

Maria Jore Gakkestad Bygland IL

00:06:00

Gutter 2011

Mohammed Saleh IL Gry 00:06:50

Sigurd Vea Sagstuen IL Gry 00:06:45

Tormod Tveit Otra IL 00:06:47

Jenter 2010

Lydia Frigstad Otra IL 00:06:07

Andrea Tveit IL Gry 00:06:58

Jorun Refsnes Otra IL 00:06:06

Anne Birkeland Otra IL 00:05:40

Gutter 2010

Endre Robstad Otra IL 00:05:27

William Stømne Iveland IL DNF

Jenter 2008

Ella Sofie Mykjåland Iveland IL 00:06:05

Jenter 2007

Ingebjørg Refsnes Otra IL 00:16:00

Gutter 18-19 år

(måltid med plassering)

1 Harald Robstad Otra IL 00:16:25

Menn 40-44 år

1 Dag Refsnes Otra IL 00:20:06

2 Yngvar Bakken Iveland IL 00:21:24

Kvinner 45-49 år

1 Line Birkeland Otra IL 00:20:02

Menn 45-49 år

1 Ernst Frigstad Otra IL 00:21:16

Menn 75-79 år

1 Odd Harald Otra IL 00:29:28